Telefon czynny całą dobę 512-200-582 lub 68-455-81-98

Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalnie, godnie z szacunkiem wykonujemy następujące usługi:

Obsługa pogrzebów – Gubin

Jako zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi pogrzebowe w pełni profesjonalnie oraz z zachowaniem pełnego szacunku zarówno dla osoby zmarłej jak i jej bliskich. Długoletni staż w branży pogrzebowej powala nam na świadczenie poniższych usług na najwyższym poziomie. Obsługa pogrzebów w naszym wykonaniu to pomoc w wielu kwestiach a więc nieocenione wsparcie w tym trudnym dla Państwa czasie.

Mamy nadzieję, że fakt zarządzania przez naszą firmę Cmentarzem Komunalnym w Gubinie będzie dla Państwa potwierdzeniem naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Z naszej strony zapewniamy bardzo indywidualne podejście do każdej świadczonej przez nas usługi. Zawsze staramy się doradzić jednak nigdy nie narzucamy żadnego rozwiązania i jesteśmy otwarci na każdą propozycję z Państwa strony. Postaramy się aby każdy najdrobniejszy element był zgodny z Państwa założeniami.

Opieka nad grobami

Zdajemy sobie sprawę, ze dla bliskich równie ważna jak ceremonia pogrzebowa jest opieka nad grobami. Jednak nie zawsze jest to możliwe chociażby ze względu na odległość jaka dzieli bliskich od miejsca pochówku. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy kompleksową usługę sprawowania opieki nad grobami osób, które zostały pochowane na terenie naszego cmentarza.

Usługa ta polega na dopilnowaniu przez przedstawicieli naszej firmy aby pomniki były czyste, miejsce dokoła pomnika zagrabione oraz żeby takie elementy jak kwiaty czy znicze były zawsze zgodne z Państwa poczuciem estetyki.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta będzie pomocna w chwili pożegnania z bliskimi. Zachęcamy również do kontaktu z nasza firmą, na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.

Close Menu